Účinná detoxikace pro Vaše tělo

Detoxikace organismuVaše tělo potřebuje očistit od nežádoucích látek v organismu. Je mnoho způsobů, jak to udělat, ale mezi nejnovější a také nejpopulárnější metodou jsou dnes považovány zelené potraviny. V praxi to ovšem neznamená, že do potraviny přidáte barvivo. Je to o konzumaci zelených potravin, které mají takovou barvu stálou, přirozenou. Jsou to dietetika, která v těle činí úplné zázraky. Odstraní škodliviny a velkou mírou přispějí i k vašemu komfortu po fyzické a psychické stránce.

 

Chlorella – modro zelená řasa

Chlorella_tabletyChlorella má fantastické účinky, které urychlují a přispívají k lepšímu trávení. Porucha střevní peristaltiky obtěžuje stále a stále více lidí. Je to způsobeno nedostatkem pohybu, špatnou životosprávou (především málo vlákniny). Vy tak trpíte tím, že se špatně vyprazdňujete. Doprovodnými příznaky je i nadýmaní a bolest břicha. Chlorella vám obnoví přirozenou pasáž střeva a budete se cítit mnohem lehčí a zdravější. Je to dokonalý neutralizér škodlivin v těle. Její účinky jsou známy i v jiných oblastech lidského zdraví. Těžké kovy, které přispívají ke vzniku rakoviny, v lidském organismu se rychleji a snadněji vyloučí. Chlorella dokáže chránit kardiovaskulární aparát, snižuje cholesterol a významně se podílí na tvorbě červených krvinek. Je plná proteinu a chlorofylu (zeleného barviva).

 

Mladý ječmen – symbol dlouhověkosti a plodnosti

mlady jecmenŠťáva z mladého ječmene omladí i vás. Tělu totiž dodává vitamíny, minerální látky, stopové prvky a aminokyseliny, naopak zbavuje a očišťuje tělo od toxinů a škodlivin. Umí vyživovat a zároveň čistit. Propojením obou faktorů se staví na přední příčky oblíbenosti mnoha uživatelů. Jeho blahodárné účinky na organismus jsou širokospektré. Obecně lze říci, že má dobrou ochrannou funkci před viry a bakteriemi. Vaše imunita se posílí a vy nebudete tak často nemocní.

 

Nopal – opuncie

Tato všestranná rostlina se těší velké obliby, protože navozuje psychickou pohodu a fyzické zdraví. Pochází z Mexika, je známa již za dob Aztéků. Komplexně léčí organismus jako celek. Obsahuje především stopové prvky, vitamíny, aminokyseliny, pektiny, vlákninu a jeho kalorická hodnota je velmi nízká. Zvyšuje odolnost proti civilizačním nemocem, které jsou v dnešní době již alarmujícími.

 

Mezi další rostliny patří i vojtěška tolice nebo pšenice. Záleží na vás, čemu dáte přednost. Indikace je podobná, ale ne vždy úplně stejná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *